CAMP ROCK

9. října 2008 v 15:28 | Pawča |  Internet
Ewa vyhrála konkurz u amerického Disney Channel na natočení polské verze titulní písně (a videoklipu k filmu) filmového "trháku" letošního podzimu s názvem Camp Rock. Pěveckým partnerem Ewy byl polský zpěvák Kuba Moleda. Oba byli pozváni do Londýna na procházku po "červeném koberci" ……. na premiéru největší disneyovky tohoto roku a na "mejdan" s Jonas Brothers.
Podle slov ředitele americké společnosti Walt Disney Company Riche Rosse je polská verze písně jednou z nejlépe zazpívaných.
Camp Rock je veselý rodinný film plný písniček, ve kterém hrají hlavní role platinou ocenění umělci z Hollywood Records Jonas Brothers (Joe, Kevin a Nick) a herečka a zpěvačka Demi Lovato. Děj se odehrává převážně v prestižním táboře Camp Rock, kde začal nejeden muzikant svou úspěšnou hudební kariéru.
Premiéra filmu se uskutečnila 10. srpna v samém centru města v ROYAL FESTIVAL HALL. Ewa byla představena mezinárodním novinářům a poskytla pár rozhovorů. Setkala se se zpěváky ostatních verzí titulní písně k filmu, popovídala si v improvizovaném studiu s "kluky" z Jonas Brothers, podívala se na Camp Rock v originální verzi a užila si afterpárty spojenou s koncertem Jonas Brothers.
Jak Ewa sama říká "moc jsem se do Londýna těšila a nejvíc na své idoly z Jonas Brothers a musím říct, že jsem z nich nadšená. Trávili jsme společně pár hodin při různých aktivitách, které nám společnost Disney připravila a kluci byli milí, a úplně normální :-). Nejvíc jsem si popovídala s Kevinem. Ale jsem nadšená ze všech. Taky mají zajímavou ochranku, je to černoch, který si s klukama na koncertě i zazpíval na podiu". I ostatní zpěvačky a zpěváci z jiných zemí byli kamarádští. Prostě fajn parta. A tak třeba se Švédama jsme šli na krátkou procházku Londýnem. S Francouzkou výpravou jsem prohodila pár vět v jejich rodném jazyce, tak na to jsem byla pyšná. Ve škole jsem se začala tenhle krásný jazyk učit a moc mě to baví…. Před premiérou mě líčila vizážistka Gill, která pracovala s takovými hvězdami jako je třeba Britney Spears… Celý pobyt v Londýně je pro mě zážitek na celý život."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama