Mrcha z Ošklivky Lounová tvrdí: Ewa Farna s mým klukem nespí!

4. září 2008 v 15:58 | Pwča |  Internet
Před několika týdny se v bulváru objevilo, že zpěvačka Ewa Farna (15) už rok chodí se svým kytaristou Marcusem Tranem. To se samozřejmě dotklo jeho letité přítelkyně, herečky ze seriálu Ošklivka Katka Olgy Lounové. Rodí se nám další milostný trojúhelník?
"Celá kauza je pěkná blbost. S Marcusem spolu stále chodíme a vím stoprocentně, že můj kluk s Farnou nespí. Před několika dny jsme prožili úžasnou dovolenou v Hammametu. Konečně se nám podařilo najít dny, kdy oba máme volno, a tak jsme si na poslední chvíli koupili čtyři dny v Tunisku. Strašně jsme si to užívali. Nechali jsme se potetovat hennou, já na bedra a Marek na ruku. Ten by si chtěl motiv nechat doopravdy vytetovat v nějakém studiu v Praze, " prozradila Super.cz Olga. "A Ewa s námi rozhodně nebyla," dodala se smíchem zákeřná Patricie ze seriálu Ošklivka Katka.
Lounová chodí s exotickým kytaristou už šest let a z toho dva roky žijí ve společné domácnosti. "Oba máme tolik práce, že se kolikrát doma ani nepotkáme. Možná proto jsme tak v pohodě a nemáme mezi sebou žádné problémy," míní zpěvačka, která dokončuje své první sólové album.
"Je to peklo. Před rokem mě v bulváru propírali jako milenku Karla Svobody a teď se navážejí do Marcuse," kroutí hlavou blonďatá dlouhovláska.
Vím že je to jen bulvár, přece by Ewa nepřebrala Olze kluka, ale bulvár je bulvár a bulvární novináři se nějak musí živit. Ale dala jsem to sem, protože se to týká Ewi ale .....
Ewa Farna (foto David Kraus)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama