Ewa Farna-Obyčejná puberťačka

13. srpna 2008 v 13:29 | Pawča |  Z časopisů
"Štvou mě podrazy, pomluvy a nepřejícnost, ale pozitiva zatím převažují," říká o šoubyznysu zpěvačka Ewa Farna (15). Vstoupila do něj hodně mladá a s nálepkou umělého hudebního produktu určeného k rychlé spotřebě.

Dneska se může pochlubit platinovými deskami a nominacemi na prestižní ceny.
Mnoha -náctiletým fanynkám jdete příkladem v tom, co zpíváte, co říkáte i stylem oblečení. Cítíte tento druh zodpovědnosti?
Asi se najdou lidi, pro které jsem vzor. A je to pro mě čest! Nestydím se za to, jak se oblékám, jak se chovám a tak podobně. I když jsem obyčejná puberťačka, co má někdy šílené nápady a je schopná se obléct docela ulítle, myslím, že jsem slušně vychovaná. (smích) Pokud se někdo rozhodne mě následovat, nemělo by na tom být nic zlého. Nekouřím, nepiju, neberu drogy, chodím do školy a projevuju úctu ke starším lidem.
Jaký vzkaz se snažíte předat svým posluchačům?
Buďte vždy sami sebou, nebojte se upřímnosti, nestyďte se za svůj názor a užívejte si života naplno, vždyť žijeme jen jednou! Až budu starší, budu si vybírat jiná témata, teď zpívám o -náctiletém životě a trošce rebelství.
Mýlím se, když řeknu, že jste v poslední době přitvrdila image?
Možná trošičku. Baví mně zpívat rock, přitvrdila jsem se svou druhou deskou Ticho. Ale nevypadám jako metalistka, že ne?
Spíš mi připadá, že jste v poslední době vsadila na kategorii žena vamp.
To nééé! Já jsem jen bruneta s rovnými vlasy a mám docela výrazné oči. Nevypadám jako krásná princezna s blond loknami, možná proto vám to tak přijde. K tomu zpívám pop-rock a ráda se ksichtím. Jinak nemám ráda příliš depresivní hudbu, zamračený tmavý svět. Jsem veselá optimistka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama