DVD vyjde na podzim

19. srpna 2008 v 13:31 | Pawča |  Z internetu

Ewa Farna: DVD vyjde na podzim


První koncertní turné se Ewě Farné nesmírně vydařilo. Efektů a doplňků v podobě kouzelné houpačky, sněhového prkna nebo kostýmu catwoman bylo k vidění víc než dost. Navíc každý singl byl nabit nebývalou energií.
Celkově navštívilo turné přes 26 000 fanoušků, což je na české poměry velmi vysoké číslo. Pro ty co koncert nestihli nebo by si jej naopak chtěli znovu připomenout. Mám dobrou zprávu. Na podzim vyjde DVD se záznamem koncertu z Prahy.Sama Ewa o něm prozradila: "Bude hrozně zajímavé a bude takové živé, takže se máte určitě na co těšit."
"Rozhodně tam budou záběry ze zákulisí, takže nějaký bonusy, myslím, že to bude super."
Těšit se určitě těšíme. Ewa Farna patří v současné době mezi nejvyhledávanější interprety české hudební scény. O tom svědčí i obrovské množství hudebních cen, které získala. Tou poslední je cena v anketě JETIX KIDS AWARDS 2008 o nejoblíbenější zpěvačku.
Ewa Farna vydala v současné době celkem tři alba. Dvě české - "Měls mě vůbec rád" a "Ticho." Třetí album "Sam na sam" je nazpíváno v polštině.
Píseň "Jaký to je" o "Ošklivé Katce" můžete slyšet každou sobotu a neděli v reprízových dílech. Od začátku školního roku by se měla "Ošklivka Katka" na obrazovky opět v premiérových dílech vrátit.
V současné době si můžete Ewu Farnou poslechnout na nejrůznějších festivalech a slavnostech (viz. www.ewafarna.cz).
Ewa Farna oslaví 12.srpna své patnácté narozeniny. Jménem redakce přejeme hodně štěstí a spoustu a spoustu hudebních úspěchů.

Na závěr bych se s Vámi moc ráda rozloučila, "rozlučkovým citátem Ewy Farné ;o)"
"Mějte se jak chcete a kdyby co… tak nic. Čau :D Nééé dělám si srandu. Užijte si prázdniny!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama